Tropem Smoka po Krakowie i okolicach

wyrzuć przewodnik, podążaj za smokiem

Menu Close

Gdzie na burgera w Krakowie?

Ktoś mi powiedział zrób ranking najlepszych burgerów w Krakowie. Niestety nie mogę. Od dłuższego czasu jem tylko w dwóch ulubionych miejscach. I nie chcę tego zmieniać. Po co szukać zmiany, skoro coś smakuje bardzo dobrze. Dziś o jednym z tych miejsc.

Corner Burger

Najlepsze burgery w Krakowie to Cornerburgery!

Lokal nazywa się Corner Burger. Nazwa świetnie zgrana z lokalizacją – dokładnie róg ulic Dajwór i Św.Wawrzyńca. W menu znajduje kilka pozycji. A najfajniejsze jest to, że co miesiąc pojawiają się dodatkowe burgery miesiąca. Skomponowane tak by baaardzo skutecznie kusić 😀 Cennik startuje od 16zł za classic burgera, czyli całkiem nieźle.

 

 

Classic burger

Konkrety

Kawał przyzwoitego mięsa, dobrze wysmażonego, ale i soczystego. Bułka z tych treściwych i chrupiących, żadnych napompowanych buł! Pozostałe dodatki super świeże i w fajnych kawałkach, żadnych „dupek” z pomidorów, czy jakichś innych resztkowych ścinek. W menu znajdują się również naprawdę bardzo dobre frytki. Chociaż …

Dla mnie idealna sytuacja to taka, że zasiadam przy stole, na który razem wjeżdżają burger The Boss i Frytki Belgijskie. Te ostatnie do kupienia po sąsiedzku, też na rogu 😉 Wąskiej i Św.Wawrzyńca.

 


Corner Burger
ul.Dajwór 25, Kraków